"Žaibo Rato" klubo forumas
https://opel-klubas.com/forum/

Opel švenčia jubiliejų : Pagamino 750 tūkst. Opel Insignia
https://opel-klubas.com/forum/viewtopic.php?f=59&t=43156
Puslapis 11

Autorius:  juodaragis [ 2015-01-21 14:09 ]
Pranešimo tema:  Opel švenčia jubiliejų : Pagamino 750 tūkst. Opel Insignia

Paveikslėlis

Pažvelgus į populiariausių automobilių dešimtuką Europoje, jame išvysime ne vieną, bet du „Opel“ kompanijos modelius : „Opel Corsa“ ir „Opel Astra“. Tačiau „Opel“ galėtų didžiuotis ir dar vienu modeliu, kuris visoje Europoje sulaukė neįtikėtinos sėkmes. Tai - „Opel Insignia“.

Vos tik „Opel“ prekybos salonuose pasirodęs modelis tapo populiarus daugelyje Europos šalių, tame tarpe ir Lietuva. Praėjus 7 metams nuo „Opel Insignia“ debiuto, vokiškų automobilių gamintojas vakar atšventė „kuklų“ jubiliejų. Pro „Opel“ gamyklos vartus išriedėjo net 750.000 šio modelio egzempliorių.

Jubiliejinis, vakar pagamintas modelis buvo ypatingas ir dėl dar vienos priežasties. Tai buvo pati sportiškiausia „Opel Insignia“ versija - „OPC“. 2.8 litro, 6 cilindrų benzininiu varikliu aprūpintas automobilis iki 100 km/val. gali įsibėgėti per 6.3 sekundės.

„Opel“ kompanijos atstovų teigimu, vien praėjusiais metais visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 100 tūkst. „Opel Insignia“ modelių. Didžiausios šio modelio rinkos yra D.Britanija, Vokietija ir Ispanija.

Šaltinis

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/