"Žaibo Rato" klubo forumas

OPEL automobilių gerbėjai
Dabar yra 2020-04-02 16:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Forumo taisyklės

Prieš kurdami naują temą/pranešimą, susipažinkite su forumo taisyklėmis

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 148 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2017-03-12 18:58 
Atsijungęs
Patyręs(-usi) opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Su galiniu suportu ir man si ziema buvo tokia pati, uzstrigo suporto cilindriukas, jo pasekoje uzkaito visas diskas, nes kazkaip iki darbo nusigauti reikejo. Pasikeiciau visus diskus bei kalades ir abu suportus perrinko pilnai, kolkas viskas super

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-03-12 22:37 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Vileikis rašė:
Su galiniu suportu ir man si ziema buvo tokia pati, uzstrigo suporto cilindriukas, jo pasekoje uzkaito visas diskas, nes kazkaip iki darbo nusigauti reikejo. Pasikeiciau visus diskus bei kalades ir abu suportus perrinko pilnai, kolkas viskas super

Jei nepaslaptis kiek atseikejai uz suportu restaurvima? Seip ten kiek suprantu ant nauju daliu iseina apie 20e vienam suportui plius darbas

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-03-13 23:13 
Atsijungęs
Patyręs(-usi) opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

zinok nepasakysiu kiek vien uz suporto perrinkima su dalimis gavosi, nes daug darbu su galu buvo atliekama tuo sykiu ir viska gavau suformuota i viena saskaita, bet benrangiai :D

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-06-07 14:10 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

reikalinga pagalba. Nusprogo mano turbinos slegio daviklis(boost sensor). gal kas turite koki atliekama?nupirkciau uz protinga kaina. taip pat gal yra minciu kaip apsisukti ir be sito daviklio? koks nors emuliatorius? dabar laikinai esu pajunges osm signalo laida prie map sensoriaus signalo kad kompas matytu kad map veikia. siu dvieju davikliu signalo volt labai panasiai laikosi tik map turi buti 2,06 ant laisvu o OSM 1,76 todel ilgiau padirbus ant laisvu ismeta ceka nes per mazas voltazas. reikalingas map sensorius yra HITACHI PS61-05 v, bent jau taip parasyta ant to daviklio. ytariu kad turetu tikti ir nuo sabo 3.0 tid gal ir nuo renuskes 3.0 dci. o gal eina koki kita davikli pajungti?

Paskutinį kartą redagavo dyzeliukas 2017-09-14 23:14. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-06-07 14:24 
Atsijungęs
Forumo moderatorius
Vartotojo avataras

dyzeliukas rašė:
reikalinga pagalba. Nusprogo mano turbinos slegio daviklis(boost sensor). gal kas turite koki atliekama?nupirkciau uz protinga kaina. taip pat gal yra minciu kaip apsisukti ir be sito daviklio? koks nors emuliatorius? dabar laikinai esu pajunges osm signalo laida prie map sensoriaus signalo kad kompas matytu kad map veikia. siu dvieju davikliu signalo volt labai panasiai laikosi tik map turi buti 1,98 ant laisvu o OSM 1,76 todel ilgiau padirbus ant laisvu ismeta ceka nes per mazas voltazas. reikalingas map sensorius yra HITACHI PS61-05 v, bent jau taip parasyta ant to daviklio. ytariu kad turetu tikti ir nuo sabo 3.0 tid gal ir nuo renuskes 3.0 dci. o gal eina koki kita davikli pajungti?

Pirkau naudotą, berods 15 eur sumokėjau. Bėda buvo, kad čiaudėjo mašina ir metė jo klaidą.

Vectra C GTS V6 (ex)
Astra G OPC mk1 (ex)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-06-07 14:43 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Olegas_V6 rašė:
dyzeliukas rašė:
reikalinga pagalba. Nusprogo mano turbinos slegio daviklis(boost sensor). gal kas turite koki atliekama?nupirkciau uz protinga kaina. taip pat gal yra minciu kaip apsisukti ir be sito daviklio? koks nors emuliatorius? dabar laikinai esu pajunges osm signalo laida prie map sensoriaus signalo kad kompas matytu kad map veikia. siu dvieju davikliu signalo volt labai panasiai laikosi tik map turi buti 1,98 ant laisvu o OSM 1,76 todel ilgiau padirbus ant laisvu ismeta ceka nes per mazas voltazas. reikalingas map sensorius yra HITACHI PS61-05 v, bent jau taip parasyta ant to daviklio. ytariu kad turetu tikti ir nuo sabo 3.0 tid gal ir nuo renuskes 3.0 dci. o gal eina koki kita davikli pajungti?

Pirkau naudotą, berods 15 eur sumokėjau. Bėda buvo, kad čiaudėjo mašina ir metė jo klaidą.

man isviso numire, nepareina joks signalas is to daviklio. is pradziu mete klaida uzmynus gazo. dabar isvis numire. klaida P0105. Ant gyvu parametru ziurejau tai jokiu gyvybes zenklu. Gal turit kas kontaktus vyruko kur klaipedoje naudotom opeliu dalim uzsiima? neberandu as jo numeriuko

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-06-10 23:32 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Na ka. Pagaliau sutvarkyta MAP sensoriaus beda(bent jau laikinai :-] ). krc nepavyko man gauti veikiancio daviklio srotuose esanciuose netoli manes tai teko improvizuoti. Pastaciau davikli nuo audines 2.5tdi v6(Bosh firmos, originalas buvo hitachi). buvo viena beda nes joje 4 kontaktai(pas mane tik 3).bet tas ketvirtas temperaturinis tad man jo ir nereikejo. Tvirtinimas atitiko tik teko pasidaryt aliuminio tarpine kad nepustu slegio is isiurbimo palei davikli. Po ilgu paiesku internete radau pin'u reiksmes ir sujungiau viska. Vuolia viskas veikia!!!(taip maniau :-] ) pasirodo kai varau gazas dugnas perpucia turba nes per didelis signalas gryzta(bent as taiip maniau.istikro buvo uzstrigusi turbos geometrija). Turetu but kazkas apie 4,3v o gryzta 4,8v(tiek ir turi rodyti ant pilnu apsuku). Teko pakabinti varza ant griztancio signalo laido(nuemiau nes nereikia). Dabar net nezinau kokia pakabinau, gal 100omu bet man jos uzteko. Seip reiktu paskaiciuot kokia reiktu kabinti. Dabar gazas dugnas viskas gerai(bent taip pasirode. Po 400km vel pradejo bludyti). Cekai nedega, signumas tiesiog skrenda :-D(pasirode kad skrenda, bet dar ne visi kumeliukai buvo sugudyti) pastebeta ir kita sio medalio puse. Dabar man opcome rodo pilnu gazu vaziuojant boost presure 2.5(buvo uzstrigusi todel ir perputinejo), nors turetu pagal nustatyta presure buti 2.08. Na svarbu veikia ceku nemeta dumu juodu daugiau nei buvo nepastebeta :) liko viska dailiai suizoliuoti. Paskui ymesiu keleta fotkiu kaip ten kas atrodo ;)

*Papildyta

Paskutinį kartą redagavo dyzeliukas 2017-06-26 06:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-06-26 00:03 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Papildymas del sugedusio MAP daviklio. Sis daviklis pasirodo buvo ne vienintelis gedimas.buvo prisvilusi turbinos geometrija(nepilnai vaiksciojo) todel perputinejo turbina ir to pasekoje daviklis neatlaike. Pakeitus davikli beda kaip ir dingo 400km bet as labai ir nelaksciau bet pradejus agresyviau vazinetis vel pradejo mesti map klaida ir maniau kad vel nusprogo daviklis bet opcome pastebejau kad turbos valdymas negerai vyksta ir iskart sove mintis kad pastrigo geometrija.mintis pasitvirtino tad teko skersti turbina. Kadangi nuimti turbina daug vargo tad nusprendziau ardyti karstaja puse nenuemes turbos. Viskas kaip ir neblogai gavosi tik teko pasidarbuot is peties su vienu varztu.3 valandas su dilde tryniau nes atsukti nejo o turbinke neprigavo.tada seke valymas kuris truko 15min. Naudojau buitini suodziu valikli.kaina iki 2eur. Tada seke surinkimas.pravargau kokias 2 val kol sugaudziau geometrija(delto nes turbina buvo ne ant zemes). Viska surinkus atejo laikas vaziuoti is garazo. Vaziuojant atbuliniu ziuriu kad tepalai varva, islipu is masinos ziuriu pelke tepalu po varikliu.pasirodo nepriverziau tepalu vamzdelio tad teko gryzti y garaza ir vel nusiardyti varikli gad prieiti prie to varzto.sugaisau 2 valandas. Viso darbas truko 14 valandu(ziauru) maniau kokias 5 val max bet kai priejimas nekazka teko pavargti. Finale turbo nebeperpucia, cekai nebedaga(taipogi nuimta varza nuo map kur buvau uzdejes nes nereik jos isviso). taigi jonines buvo linksmos ir darbingos :-] patarimas kas nores patys atlikineti sia procedura gerai pagalvokt ar sugebesit ir ar turit pakankamai yrankiu(as neturejau tad teko pavargti 3 val) kai turesiu laiko uzaploudinsiu fotkiu bet ce neaisku kada :-]

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-06-29 17:34 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

GytisPa rašė:
Darbas zmogu puosia ir pinigus taupo :D

Kai pamastai kartais tie Lietuviai "perdaug" taupus :-D

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-07-01 13:29 
Atsijungęs
Opelių maniakas(-ė)
Vartotojo avataras

Kitą kartą, kai skaičiuojat kiek sutaupot darydami patys, įvertinkit savo valandinį darbo laiko įkainį ir suprasit, kad xui Jūs ten ką sutaupėt.... :)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-10-10 21:25 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

dyzeliukas rašė:
bukit zmones padekit kas nors.krc zaidziau su opcomu, pasidariau drl 2 varianta visks veike super, bet kazkaip sumasciau lempu testa padaryt ir uzsidege ekrane lempu reguliavimo klaida.pasikrapstes pamaciau kad reguliatoriaus kojyte nuluzusi.sutvarkiau bandau pratrint klaida bet meta ja vistiek. klaida
B1001 - Electronic Control Unit (ECU) Not Calibrated
B1001 - Car Level Sensors Signal Circuit Range/Performance

kas zinot ar eina ten reguliuot ka su opcomu ar ne?ir kaip tai padaryt?

Sutvarkei problema? Nes mano irgi bėda.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-10-11 23:03 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Na dar nesutvarkiau. Esme kad man isviso nebeprisijungia prie levelingo opcomas.ytariu kad ce bus sudetinga sutvarkyti

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-10-11 23:24 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Kagis atejo ruduo ir signumui baigiasi TA, tad sia proga bolidas kiek atsinaujino
1.nauja variklio alyva TOTAL ineo mc3 5w30(kartu ir filtras)
2.naujas generatoriaus dirzelis
3.naujos vidines granatu gumos(abieju pusiu)
4.naujos priekines stabilizatoriu traukes (abi)
5.oro filtras, salono filtras, kuro filtras
6. galais negalais nupirktas originalus MAP sensorius(srotinis)
7. Dar karta isvalyta turbos geometrija(matyt kazka nedavales buvau arba del to kad tepalo gavo)
Liko sutvarkyti xenonu levelinga, galiniu suportu gumytes, nusiplauti motora ir tada bandysim vaziuoti y TA centra.kazkaip ytariu kad vistiek ras prie ko prikibti tad nesijaudinu jei nepraeis is pirmo karto

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-10-12 09:18 
Atsijungęs
Forumo moderatorius
Vartotojo avataras

dyzeliukas rašė:
Na dar nesutvarkiau. Esme kad man isviso nebeprisijungia prie levelingo opcomas.ytariu kad ce bus sudetinga sutvarkyti

Nelabai domėjausi, bet iš konteksto. Levelingas reguliuojasi ir tvarkos su tech2 :)
Bet ten irgi būna briedų... Man pakeitus levelingą ir pakrovus galą mašinos gerai, mirksėdavo lemputė. Be akprovos nemirksėdavo.
NUvariau kalibruot su tech2, tai klaidos nerodė, bandėm kalibruiot, nepasikalibravo ko pasekoje vėl mirgsi visą dieną lemputė skydelyje :D
bandysiu kitą daviklį dėt.

Vectra C GTS V6 (ex)
Astra G OPC mk1 (ex)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-10-21 23:09 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Paveikslėlis
na kagis, pravaryta TA IŠ PIRMO KARTO :-] :-] taciau kad praeitu teko padaryti dideli minusa masinai. nebeliko signume xenonu, nes nepavyko niekur ant smugio gauti Levelingo blokelio, tad buvo papigiai paimtos angliskos paprastos faros. tada perdejau spindulio lauzimo skardas is savo xenonu i tas angliskas. pajungtas paprastas sviesu jungiklis. viskas veike isskyrus levelinga tad pasitelkus OpelTis atvesta pora laidu ir vuolia viskas veikia.siuo metu lempu sviesa mane tenkina, bet ytariu kad ysimesiu turimus kiniecius(xenonus) tik reik lempikes susiveikti 5000k ir vel turesiu zenonus :D kazkaip net keista kad vaziuokleje nieko nerado nes as nieko nekeiciau(isskyrus priekinius stabilikus). labiausiai pergyvenau kaip bus del dumingumo, nes pas mane nera jokiu katalizatoriu, net pats darbuotojas is TA nustebo kad tik 1,63(vos daugiau negu puse normos leistinos) sako dziaukis kad melynas dumas o ne juodas :D

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 148 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: