"Žaibo Rato" klubo forumas

OPEL automobilių gerbėjai
Dabar yra 2019-08-22 21:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Forumo taisyklės

Prieš kurdami naują temą/pranešimą, susipažinkite su forumo taisyklėmis

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Opel Combo HELP
StandartinėParašytas: 2014-07-01 22:36 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Sveiki visi ,

1) Opel combo 1.3 cdti 75 hp nuo 2004m .
2) Opel combo 1.7 cdti 100hp nuo 2004m.

Kuris varijantas butu geresnis ? +/- situ masinu ? reikia darbinio arkliuko vazineti i darba per diena apie 200km. Butu malonu paskaityti jusu nuomones apie siuos modelius.

Dekui.

Paskutinį kartą redagavo rcl123 2014-07-02 11:00. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištaisytas temos pavadinimas

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Ople Combo HELP
StandartinėParašytas: 2014-07-01 22:47 
Atsijungęs
Patyręs(-usi) opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

NA GALIU PASAKYT TIK VIENA, 200km su 1.3 vazynet.....dar darbine masina faktas kad kazka dar krausi ar kelis zmones vesi..... na suprask.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014-07-01 23:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Turiu citroen berlingo 1,9 D 2002,12 PARDUODAMAS.

Volkswagen Bora 1999, 1.9 TDI

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014-07-02 10:34 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

1,7cdti mėgtsa sudeginti bent 3 iš 4 stūmoklių dėl blogų purkštukų, labai trapus tepalo siurblio dantratis sugeba sulūžti, paskui pagr. diržas nukrenta ir valio vožtuvams, plaukiojantis smagratis byra kaip visiems kitiems. Turi didelių bėdų du variklio valdymo kompiuterius, kuris kybo ant pačio variklio
1,3cdti turi problemų su grandine, bet vieną kartą pakeitus visą komplektą, sekančius 150k km važiuosi ramiai. Plaukiojantis smagratis yra toks pat trapus kaip ir 74kw.
Visa kita pas šiuos modelius daugiau patvaru. Aš sau imčiau 1,3cdti, mažiau bėdų, pigesnis draudimas, mažos kuro sąnaudos, pigus aptarnavimas.

Paskutinį kartą redagavo Edgis 2014-07-02 10:39. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014-07-02 10:37 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Aciu bet citrinos man nereikia :)))

Na o del to kad vazinesiu nemazai tai galiu pasakyt, vazinesiu vienas ir yrankiu masinoje tikrai daug nebus,tik keli pagrindiniai tad ji tikrai nebus uzkrauta,bet as ne to klausiau....

klausiau jusu nuomones kuris varijantas geresnis ??? patikimesnis variklis ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014-07-02 10:43 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Edgis >>> dekui uz atsakyma. kagi tada orentuosimes i 1.3 cdti nuo 2004m ,man kompektacija labai nera svarbi svarbu varikliukas butu geras :) sakyk tu man kiek tokie varikliukai nubega km per savo gyvenima apytiksliai ?
ir ar daug jau skaitos 200,000 tukst. km tokiam varikliukui. ?

pries perkant toki modeliuka, kaip patikrinti varikliuka kad jis tikrai neuzdrostas ? i ka reikia atkreipti demesi ?

dekui .

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014-07-02 10:54 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

200k nėra baisiai daug. esu matęs sėkmingai eksploatuojamą variantą iš Danijos su 480k km. Dėmesį reikia kreiptį į tuos pačius aspektus kaip ir perkant eilinį automobilį, tik čia papildomai reikia pasigilinti į grandinės būklę ir smagratį. Geriausiai būtų nusipirkus automobilį iškart ją ir pasikeist.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Opel Combo HELP
StandartinėParašytas: 2014-07-02 13:54 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

O kokie pagrindiniai aspektai perkant dyzeline masina ? kaip patikrinti varikliuka ar jis neuzdrostas ?

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-04-13 17:16 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Sveiki,

esu "šviežiena". Forumą stebiu jau keletą metų,užsireginau ką tik, bet nesinori naujos temos kurt, ale Combo C apie 2004-2007 1,6 benzinas domina. Dyzelio net nesvarstau. 5m remontuojant dyzelius duoda savo nuomonę.

Patirtis su opeliais nedidelė - pora metų vadeliotas kaddet e 1,6 sedanas benzduja. Gera karieta. Ypač pavarų dėžės perdavimai/kuro sąnaudos/dinamika. Bėda - rūdys.

Dabar vadelioju ketvirti metai Subaru Forester 97. Bėda rūdys. Visa kita kaip ir gerai. Prie variklio lyst nereik - pakeičiau diržus po pirkimo, sudėjau 4kartos Stag - ir užmiršau. Važiuoklė ir problemų nekelia - einami dalykai - kaladėlės, granatų gumos ir t.t. Tik nesusitariu su galiniais guoliais. Pasigilinus - ne vien mano bėda, sprendimo konkretaus nėra. Bet jau šiaip atsibodo. Kol nebuvo traktoriaus - sodyboje dirbo vietoj jo :D (kadangi turi palėtintoją). Kaip beskaičiuoju ir begalvoju - nelabai man reikia visų varančiųjų ratų. Visa tai augina kuro sąnaudas, papildomi mazgai - papildomos išlaidos ir t.t. O ir per mažas darosi. Tai baldas koks, tai krepšių sodybon krūva. Kas su panašia situacija susidūręs - supras.

Todėl ir "dabridau" iki combo c. reno, pežo, citrai, fiat - nepatinka. fiat iš vis neaišku ką gamina. doblas (apie 06m) tai vaikų darželiui ruoštas, reno alergija - su espace 6m atsitrankyta, savi niuansai įvairūs. Beje, combo iš visų šitų berods ir didžiausias yra.

Gal kas važinėjate ir galėtumėt savo atsiliepimus paporint? Kiek žinau tai combo paaukštinta corsa. Dėl aukščio didesnės sąnaudos. Kaip laiko važiuoklė? Pvz. važiuojant 90km/h kiek yra rpm? Kaip vertinate dinamiką? Suprantu, kad tai subjektyvu.. Foresteris irgi nėra kažkoks stebuklas komforto prasme: kietas, garso izoliacijos kaip ir nėra, dinamika irgi..kartais norėtūsi pasispirti išlipus :) Įtariu, kad combo ir kažkas panašaus, tačiau gali būti ir minkštesnis..

Ačiū už skaitymą ir kantrybę :)

Beje, gal Marijampolėje/Kazlų Rūdoj kažkas vadelioja combo c? Norėčiau apžiūrėti gyvai, "pasimatuoti" taip sakant. Už sugaištą laiką kaip nebūt gal susitartume (b)

Redaguoju 14d.: lietuvių atsiliepimų nėra, rusai atsiliepia stebėtinai entuziastingai (gal net per daug) apie combo 1,4, apie 1,6 benziną - tylu..Pats galiu lygint su kadetu 1,6, bet nujaučiu, kad combo patogesnis.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-04-28 14:39 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Sveiki,

pasikalbėsiu pats su savimi, bet gal ir skaitantiems naudos bus. Marijampolės auto turguj apžiūrėjau/pasimatavau combo c 1,6i 64kw (skelbimuos kaba anas, tingiu nuorodą ieškot įdėt). Kaip ir aišku iš ankstesnio posto, lyginu su važinėtu kadetu e 1,6 55kw. Važiuot nevažiavau su combu, tiesiog buvo smalsu salonas. Erdvė nėra plati, bet kai pats nesu stambus - man pakanka, sėdėsena maloni, vairas reguliuojasi aukštyn žemyn, sėdynė taip pat killnojimą turi. Viskas taip "opeliška", pažįstama, tik kad plastikai kai naujesni, tai malonesni. Salonas aukštas, virš vairuotojo, keleivio didelė daiktadėžė, šonuose, viršum stumdomų durų dar papildomos daiktinės su tinkleliais. Gale sėdintiem keleiviam vietos daug, nes ratų bazė beveik ilgiausia iš visų to meto opelių. Bagažinė didelė..Pagal dabartinę mano forester bagažinę, combo ji tikrai DIDELĖ :G Skalbyklę be jokių vargų patalpint gali, jei pvz. skalbyklė siauresnė - kad ir dvi tilps neatlenkus sėdynių. Kaip tik tai, ko man reikia. Dėl variklių, važiuoklės nieko nepasakysiu, tai išdiskutuota kituose opel modeliuose. Kėbulas rūdžių neturi, dugnas švarus gražus (kiek pavyko beklūpint pamatyti). Pabraižymų kaip kur yra, jie nežymūs, negražiausiai atrodo ant galinių kairės pusės durų esantys nubraukymai aplink rankeną nagais - bet panašu, kad tai buvo family car. Salonas kaip ir priklauso turgui - išplautas, švarus. Viduj nulužusi galinių durų rankena (galbūt tik jos apdaila). Bet vistiek man patiko.

Pardavėjas neblogas vyras, iš karto pasakiau, kad net nežadu pirkti, tik labai norėčiau "pasimatuoti", šalin nepavarė :-)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-04-28 15:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Marijampolėje vienintelis combo yra skelbimuose, tai spėju šitas? https://autoplius.lt/skelbimai/opel-com ... 11285.html
Visgi review gavosi, gal kas ieško tokio daikto...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-04-28 15:23 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

menulis rašė:
Marijampolėje vienintelis combo yra skelbimuose, tai spėju šitas? https://autoplius.lt/skelbimai/opel-com ... 11285.html
Visgi review gavosi, gal kas ieško tokio daikto...

Taip, šitas, tik nuotraukose spalva labiau mėlyna, o gyvai labiau elektrinė ar kaip ji ten vadinas. Na ne spalvoj esmė, sau tokios gal nelabai norėčiau, sidabrinė ar juoda asmeniškai man mieliau. Nors daug ką lemtų kaina/būklė.

Na, gal kažkam padės nuspręsti ar verta trenktis iš kažkurio Lietuvos kampo apžiūrėti aparato šito. Šiaip mano akim kaina galėtų būti ir kiek mažesnė, bet čia jau perkančio/parduodančio reikalas. Estijos skelbimuose buvau užmatęs analogišką auto, tik šoninės durys berods vienos, tai 1300e. Iš Talino ne bėda ir pačiam parsivaryti, o ES erdvėj dokumentai neturėtų kelt didelių bėdų.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-08-25 11:51 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Ketinu ir aš įsigyti Opel Combo. Dabar ir renkuosi iš čia https://lt.brcauto.eu/automobiliai/107/komercinis-krovininis , yra keletas variantų, ką manote? Čia nurodomos kainos mane tikrai tenkina iki Latvijos net ir pačiam nuvykti jokių problemų, atrodo tvarkingi automobiliukai, svarstau gal net abu iškart apsižiūrėti... Kaip jūs manote ar iš tų keletos nuotraukų ir informacijos pastebite ką nors įtartino kas pro mano akis praslydo?

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-08-27 22:04 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Auto identiškos. Mano kuklia nuomone raudonos salonas šiek tiek švaresnis ir magė neorginali - gal privalumas, gali usb ar aux in naudot. Realią būklę tegalima nuspėti iš nuotraukų, o ir gyvai pamačius telieka tikėtis, kad viskas gerai.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2017-08-28 10:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Su benzinais yra ta nesąmonė, kad važiuojant 100km/h turi ~3000rpm. Tai ir triukšmas ir sąnaudos atitinkamos.

ex '00 Opel Vectra B, 1.8 x18xe1, 85kw, LPG, automac
ex '05 Chrysler T&C Touring, 3.8L, 160kW, LPG, automac

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume